Om oss

Vi er Manus

I Manus finner du både tidligere journalister, markedsførere, rådgivere, PR-folk og tradisjonelle reklamekreatører.

Det gjør at vi kan angripe utfordringer og problemstillinger tverrfaglig, og med ulike briller på. Og det gir deg som kunde mye bredde for pengene.

 

For mer informasjon om tjenester, priser og hva vi kan gjøre for deg – send oss en mail på: hallo@manus.no

Børre Sunde

Fungerende daglig leder & kunderådgiver

borre.sunde@manus.no

Siri Skaustein

Kreativ leder

siri.skaustein@manus.no

Line Jacobsen

Head of Operations & prosjektleder

line.jacobsen@manus.no

Ellen Paulsen

Kunderådgiver

ellen.paulsen@manus.no

Thea-Sofie Koren Brekke

Kunderådgiver

thea-sofie.k.brekke@manus.no

Mia Steinsbø

Prosjektleder

mia.steinsbo@manus.no

Anders Melchior

Byråprodusent

anders.melchior@manus.no

Martine Kolstad

Innholdsprodusent video

martine.kolstad@manus.no

Magnus Berg

Tekstforfatter & kreatør

magnus.berg@manus.no

Marie Vøllo Brennum

Designer

marie.vollo.brennum@manus.no

Marianne Solheim

Daglig leder (i foreldrepermisjon)

marianne.solheim@manus.no

Hanne Rismoen Fjeld

Prosjektleder (i foreldrepermisjon)

hanne.fjeld@manus.no

Manus vokser, det samme gjør antall prosjekter og kunder.

 

Send oss gjerne en åpen søknad på: hallo@manus.no