Om oss

Vi var Manus

Her finner du både knallgode kreative folk og stødige rådgivere og prosjektledere – som nå er tilgjengelige for nye spennende jobber, siden Manus avvikles i Q1 2023.

 

Ta kontakt om du tenker en eller flere av oss kan passe inn hos deg!
Her finner du oss på LinkedIn

Børre Sunde

Fungerende daglig leder & kunderådgiver, T: 982 57 641

borre.sunde@manus.no

Siri Skaustein

Kreativ leder, T: 943 61 510

siri.skaustein@manus.no

Line Jacobsen

Head of Operations & prosjektleder

line.jacobsen@manus.no

Ellen Paulsen

Kunderådgiver, T: 900 36 010

ellen.paulsen@manus.no

Thea-Sofie Koren Brekke

Kunderådgiver, T: 919 91 226

thea-sofie.k.brekke@manus.no

Mia Steinsbø

Prosjektleder, T: 452 29 513

mia.steinsbo@manus.no

Anders Melchior

Byråprodusent, T: 454 06 530

anders.melchior@manus.no

Martine Kolstad

Innholdsprodusent video, T: 957 48 016

martine.kolstad@manus.no

Magnus Berg

Tekstforfatter & kreatør, T: 977 32 655

magnus.berg@manus.no

Marie Vøllo Brennum

Designer, T: 415 75 569

marie.vollo.brennum@manus.no

Marianne Solheim

Daglig leder

marianne.solheim@manus.no

Hanne Rismoen Fjeld

Prosjektleder, T: 958 29 427

hanne.fjeld@manus.no

Stjel våre ansatte!

 

Ikke nøl med å ta kontakt